Firma se zpočátku věnovala výrobě několika produktů pro domácnosti z drátěného programu. Mezi legendy patřily například odkapávače na nádobí a sušáky na prádlo. Rychlý rozvoj podnikání po pádu režimu si vyžadoval své. A proto firma vyvinula několik nových řad výrobků pro vybavení obchodu a skladových prostor. Rostoucí konkurence na trhu dala impuls k dalšímu vývoji produktů od firmy NERA. Společnost se začala čím dál více zaměřovat na prodejní a reklamní stojany na prodej výrobků třetích stran. Tento trend trvá dodnes. Firma sídlí v Brně v moderně zařízené budově, kde se nachází kanceláře, vývojové i technické oddělení. V areálu firmy je také výrobní hala, ve které se vyrábí drtivá většina výrobků. Firma NERA DISPLAYS zaměstnává téměř sto zaměstnanců.
březen 2014
Spolupráce se společností BRUNENSIS.cz trvá již několik let. Vždy jsme se mohli spolehnout na rychlou reakci, přiměřenou cenu za profesionálně odvedenou práci. Zajímavé jsou i konzultace kreativních nápadů, které nás posouvají dále.
Jedná se o webové stránky firmy, která je výrazně proexportně zaměřená, proto je celá prezentace dostupná i v angličtině a němčině. Jelikož je produktová škála této společnosti značně rozmanitá, bylo nutné navrhnout rozsáhlé menu a následně kategorizovat jednotlivé produkty. Menu je vytvořeno jako vyskakovací a bylo zatraktivněno, podobně jako i další prvky, pomocí kaskádových stylů verze 3. Šablona této stránka obsahuje několik variant podoby výpisu obsahu jeho i detailu. Správa webu probíhá plně v režii firmy NERA DISPLAYS.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!