Vinařský areál spojující vinohrady, zpracovatelské kapacity, restauraci, vinotéku, reprezentační degustační prostory a zázemí pro pořádání nejrůznějších akcí včetně komfortního penzionu vybudoval v Zaječí Rostislav Žďárský. Premiérové vinobraní proběhlo ve Vinařství U Kapličky v roce 2006. Z původního záměru postavit malé vinařství nakonec vznikla firma s kapacitou 300 000 lahví ročně a s necelými sty hektary vlastních vinohradů. Vinařství U Kapličky jste díky jeho kráse, jedinečnosti, unikátnosti a preciznosti mohli zaznamenat ve filmu Bubule nebo v seriálu Vinaři.
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Rozsáhlá webová prezentace pokrývá veškerou vinařskou činnost, penzion, wellness i restauraci. Stránky jsou vybudovány na systému Joomla! 2.5.x. a součástí webu je i e-commerce řešení HikaShop, které slouží pro provoz e-shopu na prodej vína. Jelikož Vinařství U Kapličky není jedinou podnikatelskou aktivitou Rostislava Žďárského, bylo nutné webové stránky respektive jejich šablonu připravit v univerzální podobě, aby bylo možno stejnou šablonu s drobnými grafickými odlišnostmi použít i pro ostatní projekty. Tyto jednotlivé činnosti jsou prostřednictvím svých webových stránek propojeny společným menu, které je totožné ve všech projektech, a díky tomu a prakticky totožným šablonám má návštěvník pocit, že je stále na jedné internetové prezentaci akorát s odlišným designem. Na webu jsou použity kaskádové styly ve verzi 3 i JavaScript efekty a Flash (virtuální prohlídky).

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!