Ke gastronomii se manželé Tlustí dostali přes výrobu a prodej ručně nakládaných sýrů a zajišťování cateringů na velkých kulturních akcích. Zlom v jejich podnikání způsobilo účinkování v pořadu "Ano, šéfe!", kde jako jedni z mála obdrželi dvě hvězdy a o pár let později, když se k nim Zdeněk Pohlreich vrátil v rámci pořadu "Už dost, šéfe!" podruhé, už to byly hvězdy dokonce tři.
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Internetová prezentace střední velikosti postavená na CMS Joomla! 2.5.x. Cílem bylo vytvořit stylovou ale přehlednou webovou stránku, která bude odpovídat úrovni tohoto podniku. Jelikož podnikání manželů Tlustých je obsáhlé, tak prezentace neobsahuje pouze informace o restauraci, ale i o ostatních podnikatelských aktivitách. Na stránce byla vytvořena user-friendly nadstavbová administrace jídelního a nápojového lístku, aby je bylo možné spravovat i bez technických znalostí, ale aby byl současně výstup vytvořen v atraktivním grafickém provedení. Součástí webu je plně automatický systém objednávek dárkových poukazů. Prezentace je vícejazyčná, konkrétně je přeložena z větší částí do angličtiny. Na webu jsou využity JavaScript řešení, nové kaskádové styly (CSS3) i Google Maps API, díky které se na mapě v interaktivní formě zobrazují turistické cíle v okolí restaurace.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!