Tradiční český pivovar, který se nachází ve městě Náchod v Královéhradeckém kraji. Jeho historie datuje až k roku 1872, kdy byl pivovar založen. Od roku 1935 používá značku PRIMÁTOR®. Své místo na pivní scéně si vybudoval díky široké paletě a speciální produkcí piv, kterou svým konzumentům nabízí. Celkem se nyní jedná o nabídku 17 různých druhů piv a 5 druhů limonád. V současnosti vyrábí jednoznačně nejširší sortiment. Většina těchto piv má za léta svojí existence na svém kontě pěknou řádku ocenění z degustačních soutěží u nás i v zahraničí, mezi nimi pak vyčnívá titul „nejlepší pivo na světě“ udělený v roce 2013 pivu PRIMÁTOR® Weizenbier na prestižní degustační soutěži World Beer Awards v Londýně.
květen 2013
Naše spolupráce je založená na vzájemné otevřené komunikaci při inovaci a aktualizaci webových stránek. Vizitkou BRUNENSISU je rychlost, flexibilita, důvěra a vstřícné jednání.
Rozsáhlé webové stránky, které se postupem času neustále rozšiřují. Původně byly postaveny na redakčním systému Joomla! 2.5.x, po ukončení podpory byly upgradovány na Joomla! 3.x. Na webu můžete najít informace o kompletní škále vyráběných piv a limonád (celkem 19 druhů), informace o pivovaru a jeho činnosti a v neposlední řadě interaktivní mapu, pomocí které naleznete místa, kde si můžete vychutnat náchodské pivo točené nebo kde si ho můžete odnést v lahvi domů. Stránku obohacují kaskádové styly (CSS3) i JavaScript efekty. Celá prezentace hojně využívá bitmapové (rastrové) grafiky. Web je dvojjazyčný - téměř kompletně je přeložen do anglického jazyka.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!