Luxusní a profesionální, přitom cenově dostupné, kadeřnictví (podle nás módní salon - majitelka tento titul ale nemá ráda) v Brně, jehož příběh se váže k hodně dávné době, je to vyprávění velmi barvité, plné spousty zajímavých věcí. Motorem kadeřnictví je paní Monika Matulová, jejím srdcem jsou ale lidé, kteří společně vytvářejí hodnoty a značku. Mezi služby módního salonu mimo kadeřnictví dále patří: manikúra, pedikúra, kosmetika, masáže, výživová poradkyně, prodej značkové kosmetiky a v neposlední řadě vlastní kavárna a menší restaurace.
březen 2014
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Při tvorbě webových stránek byl využit redakční systém Joomla! ve verzi 3.x. Pro internetovou prezentaci bylo důležité, aby byla unikátní a současně zapadla do celkového konceptu Kadeřnictví MONYKA. To se podařilo za pomoci kaskádových stylů (CSS3), které dodaly mozaice na úvodní stránce 3D plastický efekt, a také díky JavasSript řešením, které web dělají interaktivním. Výsledkem je svěží, moderní, přehledná prezentace popisující a ilustrující škálu služeb, jež se Kadeřnictví MONYKA pyšní.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!