Strnadova amatérská hokejová liga vznikla v roce 2008 jako reakce na nedostatek míst v již existující amatérské lize BHHL. Iniciátorem této soutěže byl čerstvě založený brněnský tým HC Strnados. Za dobu, co se tato liga hraje, expandovala v sezoně 2012/2013 i na Slovensko, od tohoto kroku se ale v následující sezoně upustilo. Momentálně hraje ligu 10 účastníků.
září 2012
Když jsem hledal jakým směrem posunout amatérskou ligu SAHL, padla volba na zkvalitnění prezentace ligy. Počet týmů v tehdejší době byl už takový, že bylo nemožné ligu spravovat starým způsobem. V té době jsem narazil na mladou firmu BRUNENSIS.cz a ta mi nabídla kompletní zpracování ligového webu. Netrvalo dlouho a zrodil se úplně nový web. Portál SAHL, kde hráči a příznivci naší amatérské ligy mohou najít přehledně zpracované statistiky celé soutěže, informace o hráčích, jednotlivých týmech či konkrétních zápasech. Jedna stránka věci je něco nového vytvořit a druhá stránka je o to dílo dobře pečovat a udržovat ho. Tímto bych chtěl firmě BRUNENSIS.cz poděkovat za perfektní podporu a správu našeho webu. Všechny potíže a případné změny jsou řešeny téměř okamžitě, aniž by to samotní uživatelé mohli vůbec postřehnout.
Webový portál prestižní brněnské amatérské ligy, která nese jméno slavného brněnského všeuměla, pana ... Strnada. Portál sdružuje kompletní informace o celé lize, což zahrnuje rozpis zápasů, play-off, tabulku pořadí, statistiky, soupisky a další. Veškerá data jsou archivována a je možné je dohledat i za několik sezon zpětně. Na stránkách je dostupný i chat a diskuzní fórum, obě jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům, aby bylo zamezeno přímému vstupu nezainteresovaným osobám. Při tvorbě webu byly použity moderní kaskádové styly (CSS3), množství JavaScript řešení a pokročilá práce s databázemi.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!