Pálava Card je bonusová karta, se kterou získáváte bonusy a slevy u více než 100 partnerů v oblasti cestovního ruchu. Není v České republice mnoho míst, která by se mohla pochlubit tak krásnou a rozmanitou přírodou a nevšední krajinou jako Pálava s jejími bělostnými skalami, jarními mozaikami rozkvetlých stepí, vinohrady na sluncem ozářených stráních a se zbytkem pálavských luhů s letitými duby na břehu slepého ramene Dyje.
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Portál je vybudován na redakčním systému Joomla! 3.x, který je doplněn o e-commerce platformu HikaShop. V internetové prezentaci byl kladen důraz na administrační rozhraní, aby byl uživatel schopen obsluhovat systém samostatně i bez odborných znalostí. Na portál totiž neustále přibývají noví partneři a množství slev se tak neustále rozšiřuje. Na webu jsou použity moderní prvky v podobě kaskádových stylů (CSS3) a JavaScript efektů, za pomoci Google Maps API se na mapě zobrazují všichni partneři. E-shop byl napojen na platební bránu GoPay umožňující realizovat platby kartou, bankovními převody skrze internetové bankovnictví dané banky, PayPal atd.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!