Retro music Club je součástí areálu vinařství a nabízí Vám skvělé taneční párty, kdy Vám zkušení DJ připraví ty největší hity minulosti až po ty nejnovější. Stylově zařízený klub Vám nabízí občerstvení u čtyř barů. Retro music club je v pátek a sobotu propojen s restaurací Retro Gril, kde si můžete pochutnat na specialitách naší kuchyně, která je zaměřená na české a moravské speciality.
květen 2013
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Webové stránky využívající redakční systém Joomla 2.5, které vychází z šablony webu Vinařství U Kapličky. Grafika byla uzpůsobena zábavnímu zaměření (Music Club) tohoto podniku. V levém panelu se na stránkách zobrazují nadcházející akce, které informují o tématu, ve kterém bude "večírek" probíhat. Návštěvníkům je k dispozici plně automatický rezervační systém, pomocí kterého si podle počtu osob a polohy vyberou stůl a na daný termín ho zarezervují. Potvrzení včetně rekapitulace rezervace dorazí následně e-mailem.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!