Nalepte si samolepku „I LOVE PRIMÁTOR“ na jakékoliv viditelné místo na Vašem autě a buďte ve správný čas na správném místě. Pokud Vás s nalepenou samolepkou potká pivní patrola s označením „I LOVE PRIMÁTOR“ získáte prima dárky. Letní akce „I LOVE PRIMÁTOR“ probíhá v období od 23.6.2014 do 24.8.2014 v regionu východních Čech.
Naše spolupráce je založená na vzájemné otevřené komunikaci při inovaci a aktualizaci webových stránek. Vizitkou BRUNENSISU je rychlost, flexibilita, důvěra a vstřícné jednání.
MiniSite této letní akce byl graficky navržen firmou Peacock, naše společnost web vytvořila. Stránka je velmi jednoduchá a obsahuje pouze několik podstránek. Důležité bylo pro klienta administrační rozhraní respektive možnost jednoduchého zadávání výherců, kteří budou spojeni s interaktivním kalendářem podle data.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!