Ke gastronomii se manželé Tlustí dostali přes výrobu a prodej ručně nakládaných sýrů a zajišťování cateringů na velkých kulturních akcích. Andrej také působil dvakrát po půl roce v USA, kde převážně jako host sbíral podněty z hostinských a restauračních provozů. Svoji restauraci zbudovali manželé Tlustí "na zelené louce" v roce 2009 a od té doby se díky svému citu k pohostinství stali hnacím motorem mnoha změn a neustálého zlepšování služeb svým hostům. Pro mnohé restauratéry a podnikatele všeobecně se stali vzorem, Zdeněk Pohlreich v nedávné době (srpen 2015) v jednom z rozhovorů nazval Andreje Tlustého "superkapitalistou".
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
MiniSite andrejtlusty.cz je doplňkovým podpůrným webem pro ostatní podnikatelské činnosti manželů Tlustých. Po úspěšném účinkování v pořadech "Ano, šéfe!" a "Už dost, šéfe!" se jméno manželů Tlustých respektive jméno "Andrej Tlustý" dostalo do podvědomí veřejnosti. Stalo se symbolem úspěchu a pokroku v gastronomickém businessu. Proto vznikla tato malá internetová prezentace, která těží z názvu domény andrejtlusty.cz a propojuje tak jménu majitelů s restaurací. Web funguje jako rozcestník na restauraci, moravské delikatesy a města Lednice.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!