V roce 2013 se degustovalo téměř 600 vzorků piv z více jak 30 zemí. V čtyřkolové degustaci, kde degustátoři testují piva naslepo, se pivo PRIMÁTOR Weizenbier dostalo na samotnou špici a získalo prestižní ocenění "NEJLEPŠÍ PIVO NA SVĚTĚ". Objektivita soutěže je dána přítomností degustátorů z celého světa, kteří postupně vyhodnocují nejlepší piva od jednotlivých kategorií v rámci regionů, až v závěrečném finále zvolí nejlepší pivo napříč kategoriemi ze všech zúčastněných vzorků.
listopad 2013
Naše spolupráce je založená na vzájemné otevřené komunikaci při inovaci a aktualizaci webových stránek. Vizitkou BRUNENSISU je rychlost, flexibilita, důvěra a vstřícné jednání.
MiniSite piva PRIMÁTOR Weizenbier vznikl při příležitosti vítězství tohoto piva v mezinárodní soutěži o "nejlepší pivo na světě". MiniSite můžeme definovat jako samostatnou webovou stránku pro vybraný produkt (případně skupinu produktů). MiniSite je obvykle menšího rozsahu a tak je tomu i v tomto případě. Prezentace popisuje úspěch toho piva a nabízí návštěvníkům pomocí vyhledávání skrz mapu České republiky pomoc při hledání zařízení, kde si vítězné pivo může vychutnat točené, respektive v jakém obchodě si tento zlatavý mok může zakoupit. MiniSite byl pojat jako imageová záležitost a tomu odpovídá i zvolená grafika, která výrazně převažuje nad informační složkou. Při tvorbě byly využity moderní kaskádové styly (CSS3) i knihovna jQuery.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!