Zakladatelem a duší je Zdeněk Venka, který je vyučený kuchař/číšník. K tomuto oboru se dostal přes svého tátu, který vedl rodinnou hospůdku a on mu tam jako barman pomáhal. V 18-ti letech se osamostatnil a začal provozovat svůj bar. Ten mu ale nestačil, proto využil příležitosti a otevřel ještě bistro. Tam si díky poctivé práci vybudoval takovou síť kontaktů, že se dostal k pořádání různých firemních akcí, večírků, meetingů, oslav a svateb, a tak vznikl zatím jeho, určitě ne na dlouho, poslední projekt. Zdeňkovo kuchařské umění, společně s jeho seriózností a pracovitostí je ozdobou brněnské gastronomie.
květen 2014
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Logu pro cateringovou společnost bylo nutné přiřadit symboliku s daným oborem, proto jsme do logotypu zakomponovali příbor. Dále jsme chtěli dát do loga jednoznačně zapamatovatelný prvek, který půjde použít i samostatně. Toho jsme docílili pomocí grafického ztvárnění dvou úvodních písmen názvu firmy "Rauty Rychle". Vznikl tak prvek se vzájemně obrácenými písmeny "R", který byl graficky ztvárněn do kruhu v kontrastních barvách červené a černé. Celé logo potom doplňuje název firmy rozdělený na dva řádky v bezpatkovém štíhlém písmu.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!