Vyjímečný brněnský butik, který vyčnívá hlavně jedinečností svého sortimentu. Pro zboží jezdí každý měsíc přímo do Mekky módy, Itálie. Tím pádem se o všem dá hrdě prohlásit, že je to opravdu módní trend. Zákazník si tak nenakupuje pouze další kus oblečení, ale hlavně jedinečnost a styl...
listopad 2014
BRUNENSIS jednoznačně doporučuji, zejména pro jeho profesionalitu a příjemnou komunikaci s majiteli. Mají velmi profesionální přístup a rychlou aplikaci nových nápadů. Výborný poměr cena/kvalita. Zadání bylo splněno vždy v daném termínu a bez komplikací.
Logotyp pro nový brněnský butik s italskou módou musel kombinovat hned několik vlastností, které definují tento podnikatelský záměr. Jednak bylo nutné vytvořit odkaz právě na šmrnc a styl italských výrobků, ale současně s tím logo muselo vyhovět specifikům českého trhu. Proto byl zvolen krátký název, který přímo napovídá původ nabízených značek, ale také je lehce zapamatovatelný a snadno vyslovitelný. Logo využívá kontrastu bílé a černé barvy, což prohlubuje výsledný grafický efekt. Logotyp je doplněn popiskem, který rozděluje obchod na část oděvů (boutique) a oddělení obuvi (shoes).

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!