Hokejový klub HC Veverská Bítýška hraje Krajskou soutěž mužů Vysočiny a Bítešskou amatérskou hokejovou ligu. Celkem má v tento moment 102 členů. Klub má dlouhou tradici, založen byl už v roce 1954. Celou historii klubu mapuje kniha Lední hokej, kterou najdete zde.
Vyjádření zákazníka bude brzy doplněno.
Tvorba loga hokejového klubu HC Veverská Bítýška zahrnovala překreslení znaku městysu Veverská Bítýška do vektorů, jelikož právě znak města je jedním z hlavních prvků výsledného loga. Dominantním znakem je potom veverka svírající v náručí ořech a zkousávající hokejový kotouč. Tím byla vytvořena symbolika jednak s názvem městysu, ale také s hokejovou tématikou. Spodní část loga tvoří nápis "HC Veverská Bítyška", u něhož bylo zvoleno bezpatkové písmo s ostře řezanými hranami.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!