Strnadova amatérská hokejová liga vznikla v roce 2008 jako reakce na nedostatek míst v již existující amatérské lize BHHL. Iniciátorem této soutěže byl čerstvě založený brněnský tým HC Strnados. Za dobu, co se tato liga hraje, expandovala v sezoně 2012/2013 i na Slovensko, od tohoto kroku se ale v následující sezoně upustilo. Momentálně hraje ligu 10 účastníků.
září 2012
Vzhledem k tomu, že nám firma BRUNENSIS.cz nabídla vytvořit profesionální stránky, došli jsme k vzájemné shodě v tom, že změníme i logotyp celé soutěže. V této otázce dostal zhotovitel naprosto volnou ruku a mohu říct, že konečné logo i barevná kombinace webového portálu naprosto splnila veškerá očekávání.
Logotyp byl vytvořen pro Strnadovu amatérskou hokejovou ligu, které se hraje každým rokem na jihu Moravy (převážné v Brně). Celému projektu byla po letech vývoje dána celistvá tvář, jejíž součástí byla tvorba loga i webového portálu (sahl.cz). Barevnost byla zvolena černá s tmavším odstínem žluté, což společně vytváří atraktivní kombinaci, kterou hokejová liga bezpochyby nabízí. Dominantním prvkem je postava hokejisty v pohybu, která společně s graficky znázorněným názvem ligy tvoří celé logo.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!