Vyjímečný brněnský butik, který vyčnívá hlavně jedinečností svého sortimentu. Pro zboží jezdí každý měsíc přímo do Mekky módy, Itálie. Tím pádem se o všem dá hrdě prohlásit, že je to opravdu módní trend. Zákazník si tak nenakupuje pouze další kus oblečení, ale hlavně jedinečnost a styl...
listopad 2014
BRUNENSIS jednoznačně doporučuji, zejména pro jeho profesionalitu a příjemnou komunikaci s majiteli. Mají velmi profesionální přístup a rychlou aplikaci nových nápadů. Výborný poměr cena/kvalita. Zadání bylo splněno vždy v daném termínu a bez komplikací.
E-shop je postaven na e-commerce platformě HikaShop pro redakční systém Joomla!. Ve fungování, struktuře i podobě HikaShopu bylo dle požadavků klienta vytvořeno mnoho individualizací, například systém objednávek se zálohovou platbou. E-shop byl napojen na platební bránu GoPay umožňující realizovat platby kartou, bankovními převody skrze internetové bankovnictví dané banky, PayPal atd. Na přání majitelky je obchod rozdělen na dvě hlavní části, oblečení a obuv, přičemž využívá dvou hlavních domén, latua.cz a latuashoes.cz. Administrace je vyřešena díky vzájemného propojení tak, že data nemusejí být zadávána duplicitně.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!