Oslavu prvního máje, svátku práce, jsme symbolicky věnovali spuštění projektu firmy Pálava card s.r.o. se stejnojmenným názvem Pálava Card.

Zakončili jsme tak několikaměsíční práci, která se týkala marketingové podpory projektu v podobě návrhu a tvorby webového portálu s e-shopem napojeným na platební bránu, návrhu a zpracování propagační brožury čítající více jak šedesát stran, návrhu a zpracování DL letáku a také grafické zpracování a realizaci internetové reklamy v několika verzích.

Logo Pálava Card
Logo Pálava Card
Pálava Card
Pálava Card
Pálava Card Family
Pálava Card Family

Pár vět o projektu: "Pálava Card je bonusová karta, se kterou získáváte bonusy a slevy u více než 100 partnerů v oblasti cestovního ruchu. Naši partneři Vám nabídnou nespočet výhod nejen při ubytování, ale i při návštěvě vinařských, kulturních a společenských akcí. Navštivte také sportovní a vodní atrakce, wellness, půjčovny kol nebo se nechte svést na lodi či povozit kočárem."

Věříme, že projekt si získá ohlas široké veřejnosti a dostane se tak ke krásám jižní Moravy co nejvíce lidí.

HTTP://WWW.PALAVA-CARD.CZ

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!