Firemní web jsme přes horké letní měsíce konečně dotáhli do konce a už se nemusíme schovávat za lidové rčení: "Kovářova kobyla chodí bosa". Pokračujeme tak v implementaci nového firemního stylu po praktické stránce.

Nové internetové stránky jsou realizovány v rámci redakčního systému Joomla!, konkrétně ve verzi 3. 4. Šablona prezentace byla vytvořena přímo na míru pro potřeby společnosti. Web je plně responzivní, optimalizován pro desktop, notebook, tablet i mobil.

Dočasný web BRUNENSIS.cz, spol. s r.o.
Dočasný web :)
Původní web BRUNENSIS.cz, spol. s r.o.
Původní web

Základem je přehledné a chytré vyhledávání včetně našeptávače. Návštěvníkům web nabízí ukázky již realizované práce včetně základních faktických údajů a finančního zařazení. To by jim mělo usnadnit vytvoření si základní představy o poptávaném řešením, rozsahu práce a celkové ceně zakázky. Nezávaznou poptávku může klient zadat skrze poptávkový formulář a o nic dalšího se nemusí starat. V budoucnu máme v plánu rozšířit internetovou prezentaci o novou sekci "BLOG", kde budeme uvádět informace z oblasti marketingu a různé další perličky.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!