Internetová agentura BRUNENSIS.cz, spol. s r.o. se převlékla po několika letech do nového kabátku. Od momentu, kdy jsme firmu založili, prošla výraznými změnami, proto není nový firemní styl pouze otázkou "redesignu". Odráží momentální cítění nás sebe samých a současně prezentuje i naše schopnosti.

Současné logo BRUNENSIS.cz, spol. s r.o.
Současné logo
Původní logo BRUENENSIS.cz, spol. s r.o.
Původní logo

Soustředíme se a vidíme se v budoucnosti, proto slogan "FUTURE BRAND". Hodně dáme na srdce, věříme v něj, i když je to momentálně asi nemoderní. Důvěrně poznat a ztotožnit se s činností zákazníka je pro nás klíčové. Odvést práci, na kterou můžeme být hrdí, je základní stavební kámen, až na ten postupně klademe další prvky.

Změny, které se u nás udály, můžete v grafickém vyjádření vidět na vlastní oči, pokud s námi přímo spolupracujete, ostatní mají šanci nahlédnou zde.

O nás

Vytváříme unikátní díla, nekopírujeme, máme velký smysl pro detail, odvádíme poctivou práci, jdeme vlastní cestou. Neznamená to ale, že ignorujeme vývoj a nové technologie. Učíme se, zlepšujeme se, vyvíjíme se. Pracujeme koncepčně, dlouhodobě, lidem nasloucháme, s klienty jsme v neustálém osobním kontaktu. Nelžeme, nepodvádíme, nesnažíme se někoho převést. Jdeme do toho s myšlenkou "VÁŠ ÚSPĚCH = NÁŠ ÚSPĚCH". Tato práce nás baví, je to vášeň, v některých ohledech i posedlost (pro škarohlídy "deformace").
I pro
nové klienty
nabízíme
vytvoření NÁVRHU
zdarma!